Świąteczne szczurki z Instagrama

Świąteczne szczurki z Instagrama

19 grudnia 2021 0 przez Redakcja To Kocham

Szczurki to stworzenia, które budzą skrajne emocje. Dla niektórych osób są domowymi pupilami, które kochają nad życie. Inni wzdrygają się na sam ich widok. Te świąteczne zdjęcia z Instagrama są jednak tak urocze, że mają szansę przybliżyć szczurki sercu nawet zatwardziałym hejterom gryzoni. Zapraszamy do obejrzenia galerii 9 świątecznych zdjęć szczurków z Instagrama. Niech pyszuste futerka ubrane w czerwone czapeczki roztopią Wasze serca.

1. Rupert pomaga dekorować dom

Zdjęcie opublikowane na profilu @mwmpetsupplies przedstawia szczurka o imieniu Rupert. Jak widać, maluch nie może doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Jest też wielkim miłośnikiem dekorowania domu, dlatego postanowił pomóc w przedświątecznych przygotowaniach. W swoich małych łapkach trzyma czerwoną bombkę i właśnie zastanawia się, gdzie będzie prezentować się ona najbardziej atrakcyjnie.

2. Ten mały ma swój sposób na udane Święta

Kawaler, którego zdjęcie znajdziecie na profilu @rat.mischief.managed ma swój własny sposób na spędzenie grudnia. Pyszne jedzonko, mięciutki kocyk i szydełkowa czapeczka, która zapewnia dodatkowe ciepełko. Tak trzeba żyć. Niejedna osoba w przedświątecznej gonitwie pozazdrości takiego podejścia do tematu.

Mianowany na Mikołaja

Ten biały kolega (z @aratstail.ltd) wygląda jakby z zaskoczenia został mianowany na Mikołaja. Z tego, co widać taka rola nawet mu odpowiada. Chyba, że liczy na to, że worek z prezentami będzie mógł schomikować gdzieś pod swoim świątecznym hamaczkiem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A Rat’s Tail® (@aratstail.ltd)

Jak wyglądają prawdziwe Elfy?

Prawdziwego elfa możecie Państwo zobaczyć na profilu @beautyandmybeasts. Świąteczne historie mówią prawdę. Elfy mają długie uszka i zielono-czerwone czapeczki. Nie wspominają jednak o tych uroczych stópkach…

5. Świąteczna sesja zdjęciowa z prawdziwego zdarzenia

Ten szczuras miał przyjemność uczestniczyć w profesjonalnej świątecznej sesji zdjęciowej od @llightspruch. To wspaniała i słodka pamiątka dla rodziny tego malucha. Taką fotografię trzeba koniecznie oprawić w ramkę!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Thorsten Nilson (@lightspruch)

Świąteczny domek dla szczurzej ekipy

Wow! Nie każdy szczurek ma tyle szczęścia, co podopieczni @suanysdragonden. Szczurza gromada oprócz pięknych świątecznych wdzianek, miała do dyspozycji cały minisalon pieczołowicie udekorowany bożonarodzeniowymi akcesoriami. Znalazł się tam kominek z małymi skarpetkami, choinka z prezentami, ozdobny wieniec i cała masa innych słodkich gadżetów. Szczurki jak to szczurki, bawiły się przednio w swoim salonie i urządziły w nim prawdziwą demolkę.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suany (@suanysdragonden)

Świąteczny minimalizm

Słodziak, którego zdjęcie znajdziecie na profilu @xtamara.annex postawił na elegancki świąteczy minimalizm. Zielona czapeczka z prezentowej gwiazdki prezentuje się cudownie w kontraście do ciemnego futerka. Nie mamy wątpliwości, że krytykom mody spodoba się ten outfit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Walker (@xtamara.annex)

Zimowa chatka

Czy znacie lepsze miejsce na spędzenie zimy niż klimatyczna drewniana chatka? Jeżeli nie, to z pewnością będziecie odrobinkę zazdrośni o domek tego malucha z profilu @pipandthetwins. Może on spędzać Święta we własnej chatce, która dodatowo została pięknie przystrojona z okazji Świąt. Kto chciałby się zamienić?

Świąteczny relaks w kochających objęciach

Świąteczne przysmaki, słodkie czapeczki, drewniana chatka, kominek to bardzo piękne wyrazy miłości. Ale chyba nic nie przebije kochających objęć, które zapewniają bezpieczeństwo. Szczurek ze zdjęcia opublikowanego na profilu @beautyandmybeasts może czuć się w pełni zaopiekowany w dłoniach swojej opiekunki. A oglądających to zdjęcie z pewnością rozczuli też słodka szydełkowa czapeczka, która zdobi jego śliczną puchatą główkę.

Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej szczurzej słodyczy, zapraszamy do odwiedzenia wspomnianych w artykule profili.