świąteczne szczurki z instagrama

Świąteczne szczurki z Instagrama

Szczurki to stworzenia, które budzą skrajne emocje. Dla niektórych osób są domowymi pupilami, które kochają nad życie. Inni wzdrygają się na sam ich widok. Te świąteczne zdjęcia z Instagrama są jednak tak urocze, że mają szansę przybliżyć szczurki sercu nawet zatwardziałym hejterom gryzoni. Zapraszamy do obejrzenia galerii 9 świątecznych zdjęć szczurków z Instagrama. Niech pyszuste futerka ubrane w czerwone czapeczki roztopią Wasze serca.

1. Rupert pomaga dekorować dom

Zdjęcie opublikowane na profilu @mwmpetsupplies przedstawia szczurka o imieniu Rupert. Jak widać, maluch nie może doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. Jest też wielkim miłośnikiem dekorowania domu, dlatego postanowił pomóc w przedświątecznych przygotowaniach. W swoich małych łapkach trzyma czerwoną bombkę i właśnie zastanawia się, gdzie będzie prezentować się ona najbardziej atrakcyjnie.

2. Ten mały ma swój sposób na udane Święta

Kawaler, którego zdjęcie znajdziecie na profilu @rat.mischief.managed ma swój własny sposób na spędzenie grudnia. Pyszne jedzonko, mięciutki kocyk i szydełkowa czapeczka, która zapewnia dodatkowe ciepełko. Tak trzeba żyć. Niejedna osoba w przedświątecznej gonitwie pozazdrości takiego podejścia do tematu.

Mianowany na Mikołaja

Ten biały kolega (z @aratstail.ltd) wygląda jakby z zaskoczenia został mianowany na Mikołaja. Z tego, co widać taka rola nawet mu odpowiada. Chyba, że liczy na to, że worek z prezentami będzie mógł schomikować gdzieś pod swoim świątecznym hamaczkiem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A Rat’s Tail® (@aratstail.ltd)

Jak wyglądają prawdziwe Elfy?

Prawdziwego elfa możecie Państwo zobaczyć na profilu @beautyandmybeasts. Świąteczne historie mówią prawdę. Elfy mają długie uszka i zielono-czerwone czapeczki. Nie wspominają jednak o tych uroczych stópkach…

5. Świąteczna sesja zdjęciowa z prawdziwego zdarzenia

Ten szczuras miał przyjemność uczestniczyć w profesjonalnej świątecznej sesji zdjęciowej od @llightspruch. To wspaniała i słodka pamiątka dla rodziny tego malucha. Taką fotografię trzeba koniecznie oprawić w ramkę!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Thorsten Nilson (@lightspruch)

Świąteczny domek dla szczurzej ekipy

Wow! Nie każdy szczurek ma tyle szczęścia, co podopieczni @suanysdragonden. Szczurza gromada oprócz pięknych świątecznych wdzianek, miała do dyspozycji cały minisalon pieczołowicie udekorowany bożonarodzeniowymi akcesoriami. Znalazł się tam kominek z małymi skarpetkami, choinka z prezentami, ozdobny wieniec i cała masa innych słodkich gadżetów. Szczurki jak to szczurki, bawiły się przednio w swoim salonie i urządziły w nim prawdziwą demolkę.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suany (@suanysdragonden)

Świąteczny minimalizm

Słodziak, którego zdjęcie znajdziecie na profilu @xtamara.annex postawił na elegancki świąteczy minimalizm. Zielona czapeczka z prezentowej gwiazdki prezentuje się cudownie w kontraście do ciemnego futerka. Nie mamy wątpliwości, że krytykom mody spodoba się ten outfit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Walker (@xtamara.annex)

Zimowa chatka

Czy znacie lepsze miejsce na spędzenie zimy niż klimatyczna drewniana chatka? Jeżeli nie, to z pewnością będziecie odrobinkę zazdrośni o domek tego malucha z profilu @pipandthetwins. Może on spędzać Święta we własnej chatce, która dodatowo została pięknie przystrojona z okazji Świąt. Kto chciałby się zamienić?

Świąteczny relaks w kochających objęciach

Świąteczne przysmaki, słodkie czapeczki, drewniana chatka, kominek to bardzo piękne wyrazy miłości. Ale chyba nic nie przebije kochających objęć, które zapewniają bezpieczeństwo. Szczurek ze zdjęcia opublikowanego na profilu @beautyandmybeasts może czuć się w pełni zaopiekowany w dłoniach swojej opiekunki. A oglądających to zdjęcie z pewnością rozczuli też słodka szydełkowa czapeczka, która zdobi jego śliczną puchatą główkę.

Jeżeli potrzebujecie jeszcze więcej szczurzej słodyczy, zapraszamy do odwiedzenia wspomnianych w artykule profili.